align=bottom
تهیه کننده فیلم «مدیترانه» گفت: این فیلم برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره فجر امسال آماده می‌شود و امیدواریم بتوانیم نظر مخاطبان را جلب کنیم. رشید حاجتمند اظهار داشت: فیلم سینمایی مدیترانه ساخته جدید هادی حاجتمند در مرحله ساخت موسیقی و صداگذاری  است. وی افزود: آقایان حبیب خزائی فر و حسین ابراهیمی ساخت موسیقی و صداگذاری این فیلم سینمایی را انجام خواهند داد. تهیه کننده فیلم «مدیترانه» با اشاره به داستان فیلم گفت: فیلم سینمایی مدیترانه موضوعی اجتماعی را روایت می‌کند و تلاش تیم تولید این مجموعه .....
... بر آن است تا زوایای جدیدی از یک اتفاق اجتماعى را روایت کند . حاجتمند تصریح کرد: این فیلم برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره فجر امسال آماده میشود و امیدواریم بتوانیم نظر مخاطبان را جلب کنیم.

وی اضافه کرد: «مدیترانه» دومین فیلم بلند سینمایی هادی حاجتمند پس از «اشنوگل» محسوب می‌شود و  از بازیگران آن می‌توان به  مهراوه شریفی نیا، بهرنگ علوی و پوریا پورسرخ اشاره کرد.

تهیه کننده فیلم «مدیترانه» در ادامه اظهار داشت: سکانس‌های شهری این فیلم در شهر مشهد با بازی مهراوه شریفی‌نیا، بهرنگ علوی و پوریا پورسرخ فیلمبرداری شده و قسمت‌هایی از آن در سوریه فیلمبرداری شده است.

تسنیم