align=bottom
سه انتصاب جدید در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی / در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی، معاون هنری و سینمایی و قائم مقام این اداره کل منصوب و معرفی شدند. جعفر مروارید ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: هر تغییری موجب نشاط و تحول می‌شود که این اداره کل از این تغییرات گریزناپذیر است....

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه تحولات در این اداره کل به‌منظور رسیدن به سازمان نظام‌مند است؛ افزود: در این مدت کوتاهی که در این اداره کل هستم شاهد همکاری،همدلی و انتقال تجارب کارکنان در این اداره کل بودم که این مهم یکی از امتیازات و ویژگی‌های بالای این مجموعه است .

وی با اشاره به کارنامه درخشان حوزه فرهنگ و هنر در این استان افزود: ما در عرصه هنری کارنامه درخشانی داریم، در تئاتر که امروز چشمه جوشانی شده است و همچنین انجمن‌های فرهنگی و هنری و آموزشگاه‌های آزاد هنری شاهد افتخارات زیادی هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: در عرصه فرهنگی نیز می‌توان به افتخاراتی در عرصه‌هایی همچون توسعه انجمن‌های ادبی، نمایشگاه‌های کتاب، کتابفروشان و نیز اصحاب فرهنگ، شعرا و فضلا اشاره کرد.

مروارید تصریح کرد: در حوزه آموزش نیز کسب رتبه برتر در کشور را داشتیم که این نشان از توانمندی‌های رئیس اداره آموزش است.

وی با بیان اینکه امیدوارم با انتصاب‌های جدید شاهد تحولات، رشد و ارتقای فرهنگ و هنر باشیم افزود: از معاونین محترم درخواست دارم طرح‌های آغاز شده را ادامه دهند و جلساتی را در راستای هم‌افزایی و انتقال تجارب با یکدیگر داشته باشند چرا که ما در آینده نزدیک شاهد برگزار جشنواره فیلم فجر، نمایشگاه کتاب که هر دو در کارنامه ارشاد، درخشان است هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: با کمک و همت بلند خود طرح گذر فرهنگ و هنر را پیگیری کنید تا به‌نتیجه مساعد برسد.

مروارید تصریح کرد: برگزاری جلسات اتاق گفت‌وگو با اصحاب فرهنگ و هنر و دانشگاهیان، تعامل و همکاری با انجمن‌های فرهنگی وهنری، تکریم هنرمندان و احترام به آنان از دیگر درخواست‌های من برای برنامه‌های پیش‌روی است.

وی افزود: تلاش کنید در برنامه‌ریزی‌های خود برنامه محور باشید و امیدوارم با همت همه کارکنان کاروان فرهنگ و ارشاد را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در ادامه این جلسه طی احکامی جداگانه توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، یوسف امینی به سمت قائم مقام، محمدرضا محمدی سرپرست معاونت هنری و سینمایی و افشین تحفه‌گر به‌عنوان معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل منصوب شدند.

منبع: خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی