align=bottom
جعفر مروارید با تقدیر از اقدامات فرهنگی شهرداری مشهد گفت: رابطه خوبی میان هنرمندان و مدیریت شهری مشهد برقرار شده است. وی در حاشیه افتتاح نمایشگاه نگاره‌های شهر عاشقی که در نگارخانه شهر واقع در میدان شهدا برپا است افزود: خوشبختانه همکاری خوبی میان شهرداری مشهد، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آستان قدس رضوی در برنامه‌های مختلف وجود دارد....
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جعفر مروارید افزود: برپایی این نمایشگاه در فضای مرکزی شهر، که قلب تپنده مشهد است، قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: میدان شهدا در حریم و فضای پیرامونی حرم رضوی قرار دارد و دیدن آثار منتخب و ارزشمند ادوار جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در قلب شهر مشهد و در مجاورت حریم رضوی پیوند مبارکی را بین معنویت و فضای عمومی شهر برقرار کرده است.

مروارید با بیان این که نمایشگاه نگاره‌های شهر عاشقی پیوند حرم و زیارت با مسایل شهروندی و سبک زندگی است، اظهار کرد: خوشبختانه همکاری خوبی میان شهرداری مشهد، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آستان قدس رضوی در برنامه‌های مختلف وجود دارد.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: شهرداری رویکرد بسیارخوبی نسبت به نگارخانه‌ها و فرهنگسراها داشته است که این‌گونه فعالیت‌ها باعث شده رابطه خوبی میان هنرمندان و متولیان شهری برقرار شود که این رویکرد قابل تقدیر است.
مجید خبیری